O'zMU » Ma'lumotlar » Seksiyalar bo'yicha universitet sport jamoalari

 

O`zMU seksiyalar bo`yicha terma jamoalarda shug`ullanuvchi sportchilar ro`yhati

 

 

N Basketbol bo`yicha ayollar terma jamoasi Basketbol bo`yicha erkaklar terma jamoasi
1. Barchan-Popova Darya Kamalov Farrux
2. Zaxarova Marina Zaxarenko Kirill
3. Axiyarova Roza

Kirshin Stanislav

4. Nasibullina Maryam Zyablikov Aleksandr
5. Kodirova Ravilya Azarov Aleksandr
6. Golubenko Olya Levchenko Nikolay
7. Pak Elena Panfilov Artyom
8. Sharipova Kristina Chxikvadze Sergey
9. Nuriddinova Inessa Fayzullayev Baxodir
10. Isxakova Elzara Xisamiyev Zinur
11. Terehenko Elena Abushayev Aleksandr
12.

Lepetyuxa Marina

Chemberlidi Aleksandr
13. Kurtsenko Kira Baybulatov Ruslan
14. Ribkina Ekaterina Akbarov Ruslan
15.

Moiseeva Ekaterina

Karetnikov Oleg
16. Koptelina Svetlana
Jamoa murabiyi: Tarasova L.A.

Jamoa murabbiyi: Platunov A.I.

 

 

 

N Voleybol bo`yicha ayollar terma jamoasi Voleybol bo`yicha erkaklar terma jamoasi
1. Suleymanova Zulfiya Toirov Bekzod
2. Nijnik Mariya Berdikulov Botir
3. Gulamova Asal Zokirov M
4. Logacheva Irina Raxmonov Z
5. Beloedova Alena Karshiyev Urman
6. Baratova Tabassum Axmedov Marat
7. Djumayeva Shoira Axmedov Akbar
8.

Muxitdinova M

Kabulov Otaul
9. Valiyeva M Ochilov Ilyos
10. Djumayeva Oydina Mirzayev Abror
11. Normuradova Dilya Mamadaliyev V
12. Xalikova S Eshkobilov D
13. Risbayeva Zadnigor Xuramov Jasur
14. Magbulova Nigora Shamsiyev B
15. Temirova Mutobar

Sotvaldiyev

16. Norova Nafisa
Jamoa murabiyi: Komova M.P.

Jamoa murabbiyi: Kanshin M.M.

N Suzish bo`yichaВ terma jamoa Yengil atletika bo`yicha terma jamoa
1. Tsoy Sergey Kostsova Ira
2. Tsoy Aleksandr Durjanova Adelya
3. Kim Maksim Valiyeva Alina
4. Akmalov Shuxrat Hukin Aleksey
5. Lukashov Anton Kurbanov Xurshid
6. Eysfeld Aleksey Gruzdev Anton
7. Xashimov A

Fayziev Aziz

8. Zunnunov Murod Maxlufi Said
9. Xamrakulov Alisher Mikityuk Natalya
10. Kim Sergey Myagkiy Yura
11. Morozov Aleksandr Valiulin Ruslan
12. Dolmatov Ruslan Cherepennikova V
13. Tagirjanova Dilya Kurtsenko Kira
14. Emchenko Ira Isakova Ekaterina
15. Yunusova Guzal Pshenisnova Nastya
16. Kim Elena Tursunov Aziz
17. Axmedshina Alla
18. Pak Elena
19. Nurullayeva
20. Shuxratova Zulya
21. Kovtanyuk

Jamoa murabbiyi: Rayenko G.P.

Zavyazochnikova M.G.
Jamoa murabiyi: Blednix N.V.

N Stol tennisi bo`yichaВ terma jamoa Katta tennis bo`yicha terma jamoa
1. Karimboyev Eldor Xashimov Kamol
2. Ivleyva Elena Mirsaidov Askar
3. Korzun Olya Muzaffarov Asror
4. Kapkayeva Linara Dautova Elvira
5. Mametova Mexri Pak Marina
6.

Ashurov Umid

Djumayeva Saodat
7.

Li Olya

Shodjonova Feruza
8. Nazarova Munira Egamberdiyeva Sabo
9. Aliyeva Deniza Kostyuchenko Anton
10. Yusupova Gulya Shapilov Konstantin
11. Kurbanov Ilxom
12. Azizov Ravshan



Jamoa murabbiyi: Chernisheva G.K.

Jamoa murabiyi: Davidov A. A.
N Shaxmat bo`yichaВ terma jamoa Shashka bo`yicha terma jamoa
1. Kvon Andrey Fedorko Vitaliy
2. Kasyan Aleksandr Maxmudova Aziza
3. Shapirov Egor Xushvaktova Xurayyo
4. Kuchkarov Abdulaxad Berinov Sh
5. Yusubaliyev Ulugbek Berdikulov Dilmur
6. Yashin Aleksey Xamdamov Olim
7. Sedov Sergey Turlibekova Z
8. Axmedov Azamat Budnik Sveta
9.

Kaxramonov A

Yaxshiyev Sh
10. Xudayberdiyeva Ruxsora Galiyeva S
11. Xusanbayev Akmal
12. Xodjimuratov Sanjar
13. Saidova Umida

Jamoa murabbiyi: Toropov V.V.

N Futbol bo`yicha terma jamoa Badmenton bo`yicha terma jamoa
1. Normurodov A. Abduraxmanova N
2. Axmerov R. Danilova G
3. Temirov F. Kapinus D
4. Raxmonov A. Ribkina K
5. Kasimov R. Gladkov A
6. Razeyevich D. Li Aleksandr
7. Boyev A. Kim S
8. Abduraxmonov U. Kovtanyuk V
9. Ruziyev I.

Morozov A

10. Jurayev A. Varlamov Pavel
11. Pardayev B.  
12. Nigmonov I.  
13. Shoyev M.  
14. Rashidov T.  
15. Gulyamov J.  
16.

Xolmurodov M.

 
17. Abdukaxxorov J.  
18. Zuxritdinov M.  
     

Jamoa murabbiyi: Yusupov R.S

Jamoa murabiyi: Baranov I.Yu.