Tuzilma


  

Shirinova Raima Xakimovna
Xalqaro aloqalar boyicha prorektor. 
Filologiya fanlari doktori professor
r.shirinova@nuu.uz 

                                                                   
 Nazirova Shaxnoza 
Xalqaro hamkorlikni tashkil etish boyicha bolim boshligi.
Filologiya fanlari nomzodi.
int.cooperation@nuu.uz
 Nazirov Aziz 
Xalqaro talabalar ishlash bolim boshligi.
int.dep@nuu.uz  
  Boboyeva Gozal
Xalqaro reytinglarda ishtirok etish bolimi boshligi.
g.boboyeva@nuu.uz  
 

                                                                   
Yaxshiboyev Mirjalol
Xalqaro hamkorlikni tashkil etish boyicha bolim uslubchisi
mirjalol.yaxshiboyev.96@mail.ru
 Alimova Gulbaxor  
Xalqaro talabalar ishlash bolim uslubchisi
Gulbakhoralimova@gmail.com  
  Solieva Viktoriya
Xalqaro reytinglarda ishtirok etish bolimi uslubchisi
s.viktoriya@nuu.uz  

                                                                   
 Begmatova Nargiza  
Xalqaro hamkorlikni tashkil etish boyicha bolim uslubchisi
begmatova-2015@mail.ru
 Nazirov Aziz 
Xalqaro talabalar ishlash olim boshligi.
int.dep@nuu.uz  
  Oripov Alijon 
Xalqaro reytinglarda ishtirok etish bolimi uslubchisi
 

Asosiy korsatkichlar
1250 -
17650 Jami talabalar soni
3500000 ARM fondi
56 Yonalish bakalavr
125 Xalqaro talabalar soni
128 Xalqaro professor-o`qituvchilar soni
91 Mutaassislik magistratura