Tuzilma


 
Shirinova Raima Xakimovna
Xalqaro aloqalar bo‘yicha prorektor. 
Filologiya fanlari doktori professor
r.shirinova@nuu.uz 

                                                                   
 Nazirova Shaxnoza 
Xalqaro hamkorlikni tashkil etish bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i.
Filologiya fanlari nomzodi.
int.cooperation@nuu.uz
 Nazirov Aziz 
Xalqaro talabalar ishlash bo‘lim boshlig‘i.
int.dep@nuu.uz  
  Boboyeva Go‘zal
Xalqaro reytinglarda ishtirok etish bo‘limi boshlig‘i.
g.boboyeva@nuu.uz  
 

                                                                   
Yaxshiboyev Mirjalol
Xalqaro hamkorlikni tashkil etish bo‘yicha bo‘lim uslubchisi
mirjalol.yaxshiboyev.96@mail.ru
 Alimova Gulbaxor  
Xalqaro talabalar ishlash bo‘lim uslubchisi
Gulbakhoralimova@gmail.com  
  Solieva Viktoriya
Xalqaro reytinglarda ishtirok etish bo‘limi uslubchisi
s.viktoriya@nuu.uz  

                                                                   
 Begmatova Nargiza  
Xalqaro hamkorlikni tashkil etish bo‘yicha bo‘lim uslubchisi
begmatova-2015@mail.ru
 Nazirov Aziz 
Xalqaro talabalar ishlash o‘lim boshlig‘i.
int.dep@nuu.uz  
  Oripov Alijon 
Xalqaro reytinglarda ishtirok etish bo‘limi uslubchisi
 

Asosiy ko‘rsatkichlar
1182 Professor-o‘qituvchilar soni
15275 Jami talabalar soni
3500000 ARM fondi
56 Yo‘nalish bakalavr
91 Mutaõassislik magistratura