Malakaviy imtixonlar jadvali

1-ilova

01.01.01- Matematik analiz

29.11.2018 yil Matematika fakulteti, soat 14:00da 304 xona

1.

Raxmatullaev Anasbek Muxammadjanovich

Matematika instituti

Mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

2.

Sattarov Iskandar Abdualievich

Matematika instituti

Tayanch doktorant

01.01.01- Matematik analiz

3.

Hakimova Otabek Norbo`ta o`g`li

Matematika instituti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

4.

Madg`oziev G`anijon Turdibaevich

Matematika instituti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

5.

Begjanova Kamila Usnatdinovna

Qoraqalpoq davlat Universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

6.

Poshaxodjaeva Gulnora Djabboxanovna

Samarqand davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

7.

Alauadinov Amir Kadirbergenovich

Qoraqalpoq davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

26.11.2018 yil Matematika fakulteti, soat 14:00da 309xona

1.

Avazov Umarbek Otabaevich

Yadro fizikasi instituti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

2.

Bobamuratov Ulug`bek Erkinovich

Termiz davlat universiteti

tayanch

doktorant


01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

3.

Chorieva Sanam Tojievna

Termiz davlat universiteti


tayanch

doktorant


01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

4.

Abdullaev Akmaljon Abdujalilovich

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo`jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti



mustaqil-izlanuvchi

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika


5.

Xolikov Dilshod Kamolovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

 

 

 

 

 

01.01.03 – Hisoblash matematikasi va diskret matematika

24.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14.00da 401 xona

  1.

Davlatov Shokir Oltibaevich

QarMII

mustaqil-izlanuvchi

01.01.03 – Hisoblash matematikasi va diskret matematika



02.00.01- Noorganik kimyo

 

16.11.2018yil  14.00 soat 318 xona

 

  1.

Alieva Guloy Kamilovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.01- Noorganik kimyo

 

02.00.03 – Organik kimyo

 

21.11. 2018 yil Kimyo  fakulteti  soat 10 00da 418 xona

 

1.

Ismailova Dilnoza Safaralievna

O`simlik moddalar kimyosi instituti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.03 – Organik kimyo

 

2.

Otamuxamedova Guzal Kamariddinovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

02.00.03 – Organik kimyo

 

3.

Olimova Manzura Ilxomovna

O`simlik moddalari kimyosi instituti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.03 – Organik kimyo

 

02.00.04 – Fizik kimyo

 

26.11.2018 yil soat 14.00da   Kimyo fakulteti soat 14.00da   418 xona

 

1.

Adizov Shahobiddin Muhammadovich

O`simlik moddalari kimyosi instituti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.04 – Fizik kimyo

 

2.

Rashidova Kamila Xamidovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.04 – Fizik kimyo

 

3.

G`ulomovna Iroda Botirjonovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.04 – Fizik kimyo

 


05.01.05-Axborotlarni himoyalashning usullari va tizimlari. Axborot xavfsizligi.

 

29.11.2018yil Matematika fakulteti soat.00da 210 xona

 

1.

Sattarov Alijon Bozorboevich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

05.01.05-Axborotlarni himoyalashning usullari va tizimlari. Axborot xavfsizligi.

 


                   05.01.07 – Matematik  modellashtirish. Sonli usullar va dasturlar majmui

 

17.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14.00da 210 xona

 

1.

Djaykov Gafur Muratbaevich

TATU Nukus filiali

mustaqil-izlanuvchi

05.01.07 – Matematik  modellashtirish. Sonli usullar va dasturlar majmui



07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

21.11.2018 yil Tarix fakulteti soat 14:00 da 107 xona

 

1.

Axmedov Bekzod Abdiraxmonovich

Qarshi muhandislik-iqtisodiyot instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

2.

Xoliqulova Shaxnoza Boymuxammatovna

Navoiy davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

3.

Yuldasheva Dilnoza Ulug`bekova

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

4.

Shodmonov Baxtiyorxo`ja Isaxonovich

ChDPI huzuridagi XTXQTMOHM

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

5.

Adilov Farxod Abduvalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

6.

Xolmurodov Dilshod Rashidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

7.

Ergasheva Mamlakatxon Muxtarovna

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

8.

Rejabboev Nurillo Abdulboqievichning

Namangan davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

9.

Mirzaev Axrorjon A`zamovich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

10.

Jollűbekova Indira Baxűtovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

11.

Mansurov Muzaffarjon Sharifjon-o`g`li

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

12.

Adigezalov Azer Nadir ogli

Andijon davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

13.

Saidboboeva Gulzora Nematjonovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

14.

Baltabaeva Manzuraxon Mirzajanovna

Andijon davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

15.

Tojibaev Botirjon Maxamadalievich

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

16.

Qambarova Shiraxon Asqarovna

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

17.

Nuridinov Turdali Qambarovich

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

18.

Temirova Mashhura Muxammadaminovna

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

19.

Axmedova Rashidaxon Muqimovna

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

20.

Mirzadjanov Baxtiyor Tulkunovich

Namangan davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

21.

Boymurodov Shuhrat Toshkentovich

Qarshi Muhandislik-iqtisodiyot instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

22.

Rajabova Zuxra Sa`dullaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

23.

Karimov Yashin Abdusharibovich

Urganch davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

24.

Allamuratov Gulmurat Sultamuratovich

Qoraqalpoq davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

25.

Nishanova Kamola Solijon qizi

Milliy rassomchilik dizayn instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

26.

Tursunov Bexzodbek Baxadirovich

Andijon davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

27.

Qurbonov Nodirjon Norboevich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

28.

Almardonov Otabek Qudratovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

29.

Ro`zikulova Maftunaxon Yuldashevna

Andijon Davlat Universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

30.

Mamaragimov Akmal Xolmuminovich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

 

09.00.01 – Ontologiya, gnoseologiya va logika

 

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00 da 416 xona

 

1.

Xidirov Mustafo Toyirqulovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.01 – Ontologiya, gnoseologiya va logika

 

 

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

 

27.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00 da 416 xona

 

1.

Tulyaev Avazbek Ilxomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

2.

Beksariev Xurshid Qosimovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

3.

Mengliqulov Umid Mamadalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

 

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

4.

Mamajonova Gulnoza Karimovna

 

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

5.

Olimova Muxtasar Rayimovna

Guliston davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

6.

Mamanov Jamoliddin Abduraximovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

7.

Jo`raev Ahmad Muhammadievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

8.

Madrimov Jaxongir Bardievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

9.

Baratov Rashit O`sarovich

Toshkent temir yo`l muhandislari instituti

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

09.00.03.-Falsafa tarixi

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 10.00 da 416 xona

 

1.       

Odinaeva Zebiniso Ibroximovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.03-Falsafa tarixi

 

2.  

Namazova Yulduz Muzapparovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.03-Falsafa tarixi

 

3.       

Amirov Azamat Odil o`g`li

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.03-Falsafa tarixi

 

4.  

Saidova Kamola Uskanbaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.03-Falsafa tarixi

 

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00 da 416 xona

 

1.

Obidov Asliddin Shavkatovich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

2.

Aytbaev Mansurbek Yusupovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

3.

Raximova Tazagul Abdullaevna

Toshkent shahar Kimyo texnologiya instituti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

4.

Muzaffarov Asror Mamalatifovich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

5.

Farxodjonova Nodira Farxodjon qizi

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

6.

Murotova Dilorom Abduraxmonovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

7.

Arapbaevadan Dinara Kurbanovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

8.

Abdusattarova Sitora Faxriddin qizi

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

9.

Kodirov Nodirbek Mamasolievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

10.

Ismoilov Temurbek Islomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

11

Daniyarov Xushvakt Tajibaevich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

12

O`rinboev Davlatjon Baxtiyorovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

13

Mansurov Abdulla Sayfullaevich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

14

Karimova Gulziraxon Ahmadbek qizi

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

10.00.04 –Evropa, Amerika va Avstraliya xalqlari tili va adabiyati

 

15.11.2018 yil Xorijiy filologiya fakulteti soat 12:00 da

 

1.

 

Papov Dmitriy Vladimovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.04 –Evropa, Amerika va Avstraliya xalqlari tili va adabiyati

 


10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

17.11.2018 yil Xorijiy filologiya fakulteti soat    10:00 da

 

1.

Mazlitdinova Dilnoza Tuygunovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

2.

Niyazmetova Dildora Davletova

Urganch davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

3.

Egamberdiev Jasurbek Jaxongirovich

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

4.

Ashurova Shaxnoza Almasovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

5.

Abdullaeva Muxtasar Abdulla qizi

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

6.

Umirzakov Qodirjon Toyirjonovich

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

7.

Baymanov Xabibulla Abdullaevich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

8.

Otaqulov Nodirjon Baxromalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

9.

Zikrullaeva Xusniya Baxtiyorovna

Toshkent davlat sharqshunoslik instituti

tayanch

doktorant

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

10.

Radjabova Marjona Axmadovna

O`zbekiston davlat jahon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

11.

Azimov Salim Ramazonovich

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 



11.00.05 – Atrof muxitni muxofaza kilish va tabiiy resurslardan oqilona foydalanish

 

27.11.2018yil  Geologiya  va geografiya fakulteti soat 14.00 da   214-xona

 

1.

Abdurashidov Zafarjon Abdumajidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

11.00.05 – Atrof muxitni muxofaza kilish va tabiiy resurslardan oqilona foydalanish

 

2.

Xoshimov Azamatjon Naziralievich

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

11.00.05 – Atrof muxitni muxofaza kilish va tabiiy resurslardan oqilona foydalanish

 

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

19.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14:00da    215  xona

 

1.

Sodikov Ulug`bek Juraevich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

2.

To`xtasinov Dadaxon Farxodovich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

3.

Marasulova Zulayxo Abdullaevna

O`zbekiston Pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

4.

Rasulova Gulnozaxon Azamovna

O`zbekiston Pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

5.

Parmonov Abulqosim Abdurashidovich

Jizzzax davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

6.

Suyarov Kusharbay Tashbaevich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

20.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14:00da    215  xona

 

7.

Nafasov Ganisher Abdurashidovich

Guliston davlat universiteti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

8.

Egamov Mirshohid Xolmurodovich

QarMII

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

9.

Artikova Gulnoza Abduxalikovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

10.

Xujanov Erkin Berdievich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

11.

Janzakov Anvar Botirovich

T.N.Qori Niyoziy nomidagi O`zbekiston Pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

12.

Raymova Marfug`a Umirzakovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

15.11.2018 yil yil, Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 420-xona

 

1.

Mirzaeva Sayyora Rustamovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

2.

Atabaeva Nargis Batirovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

3.

Saparov Murod Yuldashovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

15.11.2018 yil, Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 420-xona

 

1.

Bafaev Muxiddin Muxammatovich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

2.

Umarova Navbahor Shokirovna

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

3.

Baykunusova Gulmira Yuldibaevna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

4.

Elov Ziyodullo Sattorovich

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

5.

Xudoykulova Gulshoda Baxronovna                 

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

6.

Musinova Ruxshona Yunusovna

Samarqand davlat Universiteti

tayanch

doktorant

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

7.

G`ayibova Nargiza Anorbaevna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

8.

Abduraxmonova Zuxra Abduraxmon qizi

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

9.

Shonazarov Asror Maxmaisoevich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

19.00.06 – Yosh va pedagogik psixologiya. Rivojlanish psixologiyasi

 

15.11.2018 yil, Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 420-xona

 

1.  

Alimova Elena Gennadevna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.06 – Yosh va pedagogik psixologiya. Rivojlanish psixologiyasi

 

2.  

Ismoyilova Nurjahon Zuxuriddinovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.06 – Yosh va pedagogik psixologiya. Rivojlanish psixologiyasi

 

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 15:00 da  409 xona

 

1.

Raimjonova Ugilxon Nomanovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

2.

Abdulhakimov Salim O`ralovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

3.

Tojibaev Bahromjon Turabaevich

Namangan muxandislik texnologiya instituti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

4.

Akramov Xusan Furkatovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

5.

Axmedov Nodir Xatamovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

6.

Zaitov Elyor Xolmamatovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

7.

Tolipov Abdug`affor Abdunabi o`g`li

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

8.

Inatullaevich Baxromjon Boqijonovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

23.00.01-Siyosat nazariyasi va falsafasi. Siyosiy ta`limotlar tarixi va metodologiyasi

 

13.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00 da 316 xona 

 

1.

Jumaev Rustam G`anievich

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.01-Siyosat nazariyasi va falsafasi. Siyosiy ta`limotlar tarixi va metodologiyasi

 

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

13.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 316 xona

 

1.

Alimova Mavludaxon Shuxratbekovna

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

2.

Shodiev Nuroli Ochilovich

O`zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruv akademiyasi

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

3.

Elmurotov Jamshid Shodiyorovich

Toshkent arxitektura-qurilish instituti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

4.

Raximov Sherzod Saidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

5.

Sattorov Asrorjon Akramjonovich

 

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

6.

Xursandov Alisher Suyunovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

7.

Zoirova Malohat Nuralievna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

8.

Muydinov Dilshod Najmiddinovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

9.

Akramov Jaxongir Djumanazarovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

10

Asadov Xurshed Sa`dullaevich

O`zbekiston Milliy universiteti

Mustaqil-izlanuvchi

23.00.02-02 Siyosiy institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

11

Yusupov Abror  Bag`ibekovich

O`zbekiston Milliy universiteti

Mustaqil-izlanuvchi

23.00.02-02 Siyosiy institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

23.00.03Siysiy madaniyat va mafkura

 

13.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00 da 316 xona

 

1.

Shodmonkulova Muborak Maxamatkulovna

Guliston davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.03 – Siysiy madaniyat va mafkura

 


Qo`shimchalar

Siyosat nazariyasi va metodologiyasi

12.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00da 316 xona

1.

Shodiev Nuroli Ochilovich

O`zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruv akademiyasi

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

2.

Zamonov Zokir Turg`inovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

3.

Salaev Dilshodbek Jumanazarovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

4.

Raximov Sherzod Saidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

5.

Muydinov Dilshod Najmiddinovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

6.

Xaydarov Kamol Ashurovich

Toshkent texnika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

7.

Yuldasheva Maxpuzaxon Qobiljonovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

8.

Ortiqova Nargiza Akramovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar


Amaliy siyosatshunoslik

12.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00da 316 xona

1.

Shodiev Nuroli Ochilovich

O`zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruv akademiyasi

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

2.

Zamonov Zokir Turg`inovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

3.

Salaev Dilshodbek Jumanazarovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

4.

Raximov Sherzod Saidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

5.

Muydinov Dilshod Najmiddinovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

6.

Xaydarov Kamol Ashurovich

Toshkent texnika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

7.

Yuldasheva Maxpuzaxon Qobiljonovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

8.

Ortiqova Nargiza Akramovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

Etnosotsiologiya

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 15.00da 409 xona

1.

Axmedova Feruza Medetovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

2.

Kadirova Xalima Buvabaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

Zamonoviy sotsiologik metodologiyalar va nazariyalar

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 15.00da 409 xona

1.

Axmedova Feruza Medetovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

2.

Kadirova Xalima Buvabaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

Zamonaviy falsafaning ontologik muammolari

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00da 416 xona

1

Baratov Rashit O`sarovich

Toshkent temir yo`l muhandislari instituti

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

2.

Mamadalieva Feruza Asrorovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

3.

Dexkanov Mamitali Rohatalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

4.

Mamatov Ulug`bek Nasimovich

Milliy Rassomlik va Dizayn instituti

tayanch

doktorant

17.00.07-Madaniyat nazariyasi va tarixi. Madaniyatshunoslik

5.

Madrimov Jaxongir Bardievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

6.

Xudoyberdiev Asomiddin Kurbonkulovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

7.

Ismoilov Temurbek Islomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

8.

O`rinboev Davlatjon Baxtiyorovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04. Ijtimoiy falsafa

9.

Kodirov Nodirbek Mamasolievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

Fan falsafasi. Texnika falsafasi

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00da 416 xona

1.

Baratov Rashit O`sarovich

Toshkent temir yo`l muhandislari instituti

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

2.

Mamadalieva Feruza Asrorovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

3.

Dexkanov Mamitali Rohatalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

4.

Mamatov Ulug`bek Nasimovich

Milliy Rassomlik va Dizayn instituti

tayanch

doktorant

17.00.07-Madaniyat nazariyasi va tarixi. Madaniyatshunoslik

5.

Madrimov Jaxongir Bardievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

6.

Xudoyberdiev Asomiddin Kurbonkulovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

7.

Ismoilov Temurbek Islomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

8.

O`rinboev Davlatjon Baxtiyorovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04. Ijtimoiy falsafa

9.

Kodirov Nodirbek Mamasolievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa


1-ilova

01.01.01- Matematik analiz

29.11.2018 yil Matematika fakulteti, soat 14:00da 304 xona

1.

Raxmatullaev Anasbek Muxammadjanovich

Matematika instituti

Mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

2.

Sattarov Iskandar Abdualievich

Matematika instituti

Tayanch doktorant

01.01.01- Matematik analiz

3.

Hakimova Otabek Norbo`ta o`g`li

Matematika instituti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

4.

Madg`oziev G`anijon Turdibaevich

Matematika instituti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

5.

Begjanova Kamila Usnatdinovna

Qoraqalpoq davlat Universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

6.

Poshaxodjaeva Gulnora Djabboxanovna

Samarqand davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

7.

Alauadinov Amir Kadirbergenovich

Qoraqalpoq davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.01- Matematik analiz

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

26.11.2018 yil Matematika fakulteti, soat 14:00da 309xona

1.

Avazov Umarbek Otabaevich

Yadro fizikasi instituti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

2.

Bobamuratov Ulug`bek Erkinovich

Termiz davlat universiteti

tayanch

doktorant


01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

3.

Chorieva Sanam Tojievna

Termiz davlat universiteti


tayanch

doktorant


01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

4.

Abdullaev Akmaljon Abdujalilovich

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo`jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti



mustaqil-izlanuvchi

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika


5.

Xolikov Dilshod Kamolovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

01.01.02 – Differentsial tenglamalar va matematik fizika

 

 

 

 

 

01.01.03 – Hisoblash matematikasi va diskret matematika

24.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14.00da 401 xona

  1.

Davlatov Shokir Oltibaevich

QarMII

mustaqil-izlanuvchi

01.01.03 – Hisoblash matematikasi va diskret matematika



02.00.01- Noorganik kimyo

 

16.11.2018yil  14.00 soat 318 xona

 

  1.

Alieva Guloy Kamilovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.01- Noorganik kimyo

 

02.00.03 – Organik kimyo

 

21.11. 2018 yil Kimyo  fakulteti  soat 10 00da 418 xona

 

1.

Ismailova Dilnoza Safaralievna

O`simlik moddalar kimyosi instituti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.03 – Organik kimyo

 

2.

Otamuxamedova Guzal Kamariddinovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

02.00.03 – Organik kimyo

 

3.

Olimova Manzura Ilxomovna

O`simlik moddalari kimyosi instituti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.03 – Organik kimyo

 

02.00.04 – Fizik kimyo

 

26.11.2018 yil soat 14.00da   Kimyo fakulteti soat 14.00da   418 xona

 

1.

Adizov Shahobiddin Muhammadovich

O`simlik moddalari kimyosi instituti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.04 – Fizik kimyo

 

2.

Rashidova Kamila Xamidovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.04 – Fizik kimyo

 

3.

G`ulomovna Iroda Botirjonovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

02.00.04 – Fizik kimyo

 


05.01.05-Axborotlarni himoyalashning usullari va tizimlari. Axborot xavfsizligi.

 

29.11.2018yil Matematika fakulteti soat.00da 210 xona

 

1.

Sattarov Alijon Bozorboevich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

05.01.05-Axborotlarni himoyalashning usullari va tizimlari. Axborot xavfsizligi.

 


                   05.01.07 – Matematik  modellashtirish. Sonli usullar va dasturlar majmui

 

17.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14.00da 210 xona

 

1.

Djaykov Gafur Muratbaevich

TATU Nukus filiali

mustaqil-izlanuvchi

05.01.07 – Matematik  modellashtirish. Sonli usullar va dasturlar majmui



07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

21.11.2018 yil Tarix fakulteti soat 14:00 da 107 xona

 

1.

Axmedov Bekzod Abdiraxmonovich

Qarshi muhandislik-iqtisodiyot instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

2.

Xoliqulova Shaxnoza Boymuxammatovna

Navoiy davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

3.

Yuldasheva Dilnoza Ulug`bekova

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

4.

Shodmonov Baxtiyorxo`ja Isaxonovich

ChDPI huzuridagi XTXQTMOHM

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

5.

Adilov Farxod Abduvalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

6.

Xolmurodov Dilshod Rashidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

7.

Ergasheva Mamlakatxon Muxtarovna

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

8.

Rejabboev Nurillo Abdulboqievichning

Namangan davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

9.

Mirzaev Axrorjon A`zamovich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

10.

Jollűbekova Indira Baxűtovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

11.

Mansurov Muzaffarjon Sharifjon-o`g`li

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

12.

Adigezalov Azer Nadir ogli

Andijon davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

13.

Saidboboeva Gulzora Nematjonovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

14.

Baltabaeva Manzuraxon Mirzajanovna

Andijon davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

15.

Tojibaev Botirjon Maxamadalievich

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

16.

Qambarova Shiraxon Asqarovna

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

17.

Nuridinov Turdali Qambarovich

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

18.

Temirova Mashhura Muxammadaminovna

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

19.

Axmedova Rashidaxon Muqimovna

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

20.

Mirzadjanov Baxtiyor Tulkunovich

Namangan davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

21.

Boymurodov Shuhrat Toshkentovich

Qarshi Muhandislik-iqtisodiyot instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

22.

Rajabova Zuxra Sa`dullaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

23.

Karimov Yashin Abdusharibovich

Urganch davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

24.

Allamuratov Gulmurat Sultamuratovich

Qoraqalpoq davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

25.

Nishanova Kamola Solijon qizi

Milliy rassomchilik dizayn instituti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

26.

Tursunov Bexzodbek Baxadirovich

Andijon davlat universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

27.

Qurbonov Nodirjon Norboevich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

28.

Almardonov Otabek Qudratovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

29.

Ro`zikulova Maftunaxon Yuldashevna

Andijon Davlat Universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

30.

Mamaragimov Akmal Xolmuminovich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

07.00.01 – O`zbekiston tarixi

 

 

09.00.01 – Ontologiya, gnoseologiya va logika

 

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00 da 416 xona

 

1.

Xidirov Mustafo Toyirqulovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.01 – Ontologiya, gnoseologiya va logika

 

 

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

 

27.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00 da 416 xona

 

1.

Tulyaev Avazbek Ilxomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

2.

Beksariev Xurshid Qosimovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

3.

Mengliqulov Umid Mamadalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

 

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

4.

Mamajonova Gulnoza Karimovna

 

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

 

5.

Olimova Muxtasar Rayimovna

Guliston davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

6.

Mamanov Jamoliddin Abduraximovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

7.

Jo`raev Ahmad Muhammadievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

8.

Madrimov Jaxongir Bardievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

9.

Baratov Rashit O`sarovich

Toshkent temir yo`l muhandislari instituti

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

 

09.00.03.-Falsafa tarixi

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 10.00 da 416 xona

 

1.       

Odinaeva Zebiniso Ibroximovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.03-Falsafa tarixi

 

2.  

Namazova Yulduz Muzapparovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.03-Falsafa tarixi

 

3.       

Amirov Azamat Odil o`g`li

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.03-Falsafa tarixi

 

4.  

Saidova Kamola Uskanbaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.03-Falsafa tarixi

 

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00 da 416 xona

 

1.

Obidov Asliddin Shavkatovich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

2.

Aytbaev Mansurbek Yusupovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

3.

Raximova Tazagul Abdullaevna

Toshkent shahar Kimyo texnologiya instituti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

4.

Muzaffarov Asror Mamalatifovich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

5.

Farxodjonova Nodira Farxodjon qizi

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

6.

Murotova Dilorom Abduraxmonovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

7.

Arapbaevadan Dinara Kurbanovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

8.

Abdusattarova Sitora Faxriddin qizi

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

9.

Kodirov Nodirbek Mamasolievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

10.

Ismoilov Temurbek Islomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

11

Daniyarov Xushvakt Tajibaevich

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

12

O`rinboev Davlatjon Baxtiyorovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

13

Mansurov Abdulla Sayfullaevich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

14

Karimova Gulziraxon Ahmadbek qizi

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04.-Ijtimoiy falsafa

 

10.00.04 –Evropa, Amerika va Avstraliya xalqlari tili va adabiyati

 

15.11.2018 yil Xorijiy filologiya fakulteti soat 12:00 da

 

1.

 

Papov Dmitriy Vladimovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.04 –Evropa, Amerika va Avstraliya xalqlari tili va adabiyati

 


10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

17.11.2018 yil Xorijiy filologiya fakulteti soat    10:00 da

 

1.

Mazlitdinova Dilnoza Tuygunovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

2.

Niyazmetova Dildora Davletova

Urganch davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

3.

Egamberdiev Jasurbek Jaxongirovich

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

4.

Ashurova Shaxnoza Almasovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

5.

Abdullaeva Muxtasar Abdulla qizi

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

6.

Umirzakov Qodirjon Toyirjonovich

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

7.

Baymanov Xabibulla Abdullaevich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

8.

Otaqulov Nodirjon Baxromalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

9.

Zikrullaeva Xusniya Baxtiyorovna

Toshkent davlat sharqshunoslik instituti

tayanch

doktorant

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

10.

Radjabova Marjona Axmadovna

O`zbekiston davlat jahon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 

11.

Azimov Salim Ramazonovich

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

10.00.06- Qiyosiy adabiyotshunoslik chog`ishtirma tilshunoslik va tarjimashunoslik

 



11.00.05 – Atrof muxitni muxofaza kilish va tabiiy resurslardan oqilona foydalanish

 

27.11.2018yil  Geologiya  va geografiya fakulteti soat 14.00 da   214-xona

 

1.

Abdurashidov Zafarjon Abdumajidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

11.00.05 – Atrof muxitni muxofaza kilish va tabiiy resurslardan oqilona foydalanish

 

2.

Xoshimov Azamatjon Naziralievich

Qo`qon davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

11.00.05 – Atrof muxitni muxofaza kilish va tabiiy resurslardan oqilona foydalanish

 

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

19.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14:00da    215  xona

 

1.

Sodikov Ulug`bek Juraevich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

2.

To`xtasinov Dadaxon Farxodovich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

3.

Marasulova Zulayxo Abdullaevna

O`zbekiston Pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

4.

Rasulova Gulnozaxon Azamovna

O`zbekiston Pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

5.

Parmonov Abulqosim Abdurashidovich

Jizzzax davlat pedagogika instituti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

6.

Suyarov Kusharbay Tashbaevich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

20.11.2018 yil Matematika fakulteti soat 14:00da    215  xona

 

7.

Nafasov Ganisher Abdurashidovich

Guliston davlat universiteti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

8.

Egamov Mirshohid Xolmurodovich

QarMII

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

9.

Artikova Gulnoza Abduxalikovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

10.

Xujanov Erkin Berdievich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

11.

Janzakov Anvar Botirovich

T.N.Qori Niyoziy nomidagi O`zbekiston Pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti

tayanch

doktorant

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

12.

Raymova Marfug`a Umirzakovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

13.00.02 – Ta`lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi

 

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

15.11.2018 yil yil, Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 420-xona

 

1.

Mirzaeva Sayyora Rustamovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

2.

Atabaeva Nargis Batirovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

3.

Saparov Murod Yuldashovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.01 – Psixologiya  tarixi va nazariyasi,  umumiy psixologiya,  shaxs psixologiyasi

 

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

15.11.2018 yil, Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 420-xona

 

1.

Bafaev Muxiddin Muxammatovich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

2.

Umarova Navbahor Shokirovna

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

3.

Baykunusova Gulmira Yuldibaevna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

4.

Elov Ziyodullo Sattorovich

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

5.

Xudoykulova Gulshoda Baxronovna                 

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

6.

Musinova Ruxshona Yunusovna

Samarqand davlat Universiteti

tayanch

doktorant

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

7.

G`ayibova Nargiza Anorbaevna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

8.

Abduraxmonova Zuxra Abduraxmon qizi

Toshkent davlat pedagogika universiteti

tayanch

doktorant

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

9.

Shonazarov Asror Maxmaisoevich

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.05 –Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya

 

19.00.06 – Yosh va pedagogik psixologiya. Rivojlanish psixologiyasi

 

15.11.2018 yil, Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 420-xona

 

1.  

Alimova Elena Gennadevna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.06 – Yosh va pedagogik psixologiya. Rivojlanish psixologiyasi

 

2.  

Ismoyilova Nurjahon Zuxuriddinovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

19.00.06 – Yosh va pedagogik psixologiya. Rivojlanish psixologiyasi

 

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

28.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 15:00 da  409 xona

 

1.

Raimjonova Ugilxon Nomanovna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

2.

Abdulhakimov Salim O`ralovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

3.

Tojibaev Bahromjon Turabaevich

Namangan muxandislik texnologiya instituti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

4.

Akramov Xusan Furkatovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

5.

Axmedov Nodir Xatamovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

6.

Zaitov Elyor Xolmamatovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

7.

Tolipov Abdug`affor Abdunabi o`g`li

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

8.

Inatullaevich Baxromjon Boqijonovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

 

23.00.01-Siyosat nazariyasi va falsafasi. Siyosiy ta`limotlar tarixi va metodologiyasi

 

13.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00 da 316 xona 

 

1.

Jumaev Rustam G`anievich

Buxoro davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.01-Siyosat nazariyasi va falsafasi. Siyosiy ta`limotlar tarixi va metodologiyasi

 

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

13.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00 da 316 xona

 

1.

Alimova Mavludaxon Shuxratbekovna

Andijon davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

2.

Shodiev Nuroli Ochilovich

O`zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruv akademiyasi

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

3.

Elmurotov Jamshid Shodiyorovich

Toshkent arxitektura-qurilish instituti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

4.

Raximov Sherzod Saidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

5.

Sattorov Asrorjon Akramjonovich

 

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

6.

Xursandov Alisher Suyunovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

7.

Zoirova Malohat Nuralievna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

8.

Muydinov Dilshod Najmiddinovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

9.

Akramov Jaxongir Djumanazarovich

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

10

Asadov Xurshed Sa`dullaevich

O`zbekiston Milliy universiteti

Mustaqil-izlanuvchi

23.00.02-02 Siyosiy institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

11

Yusupov Abror  Bag`ibekovich

O`zbekiston Milliy universiteti

Mustaqil-izlanuvchi

23.00.02-02 Siyosiy institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

 

23.00.03Siysiy madaniyat va mafkura

 

13.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00 da 316 xona

 

1.

Shodmonkulova Muborak Maxamatkulovna

Guliston davlat universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.03 – Siysiy madaniyat va mafkura

 


Qo`shimchalar

Siyosat nazariyasi va metodologiyasi

12.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00da 316 xona

1.

Shodiev Nuroli Ochilovich

O`zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruv akademiyasi

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

2.

Zamonov Zokir Turg`inovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

3.

Salaev Dilshodbek Jumanazarovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

4.

Raximov Sherzod Saidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

5.

Muydinov Dilshod Najmiddinovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

6.

Xaydarov Kamol Ashurovich

Toshkent texnika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

7.

Yuldasheva Maxpuzaxon Qobiljonovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

8.

Ortiqova Nargiza Akramovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar


Amaliy siyosatshunoslik

12.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 14.00da 316 xona

1.

Shodiev Nuroli Ochilovich

O`zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruv akademiyasi

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

2.

Zamonov Zokir Turg`inovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

3.

Salaev Dilshodbek Jumanazarovich

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

4.

Raximov Sherzod Saidovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

5.

Muydinov Dilshod Najmiddinovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

6.

Xaydarov Kamol Ashurovich

Toshkent texnika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

7.

Yuldasheva Maxpuzaxon Qobiljonovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

tayanch

doktorant

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

8.

Ortiqova Nargiza Akramovna

O`zbekiston davlat jaxon tillari universiteti

mustaqil-izlanuvchi

23.00.02 - Siyosiy  institutlar, jarayonlar va texnologiyalar

Etnosotsiologiya

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 15.00da 409 xona

1.

Axmedova Feruza Medetovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

2.

Kadirova Xalima Buvabaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

Zamonoviy sotsiologik metodologiyalar va nazariyalar

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 15.00da 409 xona

1.

Axmedova Feruza Medetovna

O`zbekiston Milliy universiteti

tayanch

doktorant

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

2.

Kadirova Xalima Buvabaevna

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

22.00.02 – Ijtimoiy  tuzilish, ijtimoiy institutlar va turmush  tarzi

Zamonaviy falsafaning ontologik muammolari

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti  soat 10.00da 416 xona

1

Baratov Rashit O`sarovich

Toshkent temir yo`l muhandislari instituti

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

2.

Mamadalieva Feruza Asrorovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

3.

Dexkanov Mamitali Rohatalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi     

4.

Mamatov Ulug`bek Nasimovich

Milliy Rassomlik va Dizayn instituti

tayanch

doktorant

17.00.07-Madaniyat nazariyasi va tarixi. Madaniyatshunoslik

5.

Madrimov Jaxongir Bardievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

6.

Xudoyberdiev Asomiddin Kurbonkulovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

7.

Ismoilov Temurbek Islomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

8.

O`rinboev Davlatjon Baxtiyorovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04. Ijtimoiy falsafa

9.

Kodirov Nodirbek Mamasolievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

Fan falsafasi. Texnika falsafasi

29.11.2018 yil Ijtimoiy fanlar fakulteti soat 14.00da 416 xona

1.

Baratov Rashit O`sarovich

Toshkent temir yo`l muhandislari instituti

tayanch

doktorant

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

2.

Mamadalieva Feruza Asrorovna

Toshkent davlat pedagogika universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

3.

Dexkanov Mamitali Rohatalievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

4.

Mamatov Ulug`bek Nasimovich

Milliy Rassomlik va Dizayn instituti

tayanch

doktorant

17.00.07-Madaniyat nazariyasi va tarixi. Madaniyatshunoslik

5.

Madrimov Jaxongir Bardievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.02-Ong, madaniyat va amaliyot shakllari falsafasi

6.

Xudoyberdiev Asomiddin Kurbonkulovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

7.

Ismoilov Temurbek Islomovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa

8.

O`rinboev Davlatjon Baxtiyorovich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04. Ijtimoiy falsafa

9.

Kodirov Nodirbek Mamasolievich

O`zbekiston Milliy universiteti

mustaqil-izlanuvchi

09.00.04-Ijtimoiy falsafa


Asosiy ko‘rsatkichlar
1182 Professor-o‘qituvchilar soni
19011 Jami talabalar soni
3500000 ARM fondi
52 Yo‘nalish bakalavr
71 Mutaőassislik magistratura